Podczas targów aktiv+vital odbywających się na terenach wystawowych w Dreźnie odwiedzający będą mieli okazję do wypróbowania na miejscu różnych aktywności związanych ze spędzaniem wolnego czasu © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

W dniach od 15. do 17. marca 2019 roku w Dreźnie odbędą się już po raz osiemnasty targi pod nazwą aktiv+vital. Ponad 200 wystawców z Niemiec i Europy zaprezentuje wachlarz możliwości z dziedzin takich jak: zdrowie, spa, fitness, zdrowe odżywianie, weganizm, wegetarianizm, naturalne kosmetyki, klasyczne i alternatywne metody leczenia. Targi będą idealnym rozpoczęciem sezonu dla wszystkich fanów sportu, na których czekać będą nowe trendy ze świata sportów wodnych, wspinaczki, biegania, wędrówek, sportów rowerowych, mody sportowej, wyposażenia sportowego, wearable Technologies i wyposażenia video – wszystko do przetestowania i nabycia na miejscu. 

Targi »Spielraum« pozwolą na wspólną
zabawę i budowanie © MESSE DRESDEN,
Marko Kubitz

W weekend 9.–10. listopada 2019 na Terenach Wystawowych Drezna MESSE DRESDEN po raz kolejny spotkają się miłośnicy gier i zabaw. Ponad 300 wystawców zaprezentuje we wszystkich halach wystawowych nowości ze świata gier. Targi »spielraum« są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, ale również i mniejsze dzieci nie będą się nudzić. Z kolei rodzice i dziadkowie mogą wykorzystać tę okazję do zaopatrzenia się w świąteczne prezenty dla pociech. Oczekuje się około 20 tysięcy odwiedzających.

Targi DRESDNER OSTERN na terenie wystawowym w Dreźnie © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Wiosenne targi ogrodnicze DRESDNER OSTERN, największe i cieszące się ogromną popularnością targi w Dreźnie, zapraszają tradycyjnie na krótko przed Wielkanocą, między 28.–31. marca 2019 na tereny wystawowe MESSE DRESDEN. Na miejscu czekać będzie 350 wystawców. Targi otworzą swoje podwoje tym razem po raz 26. Dla odwiedzających to szansa, aby pod jednym dachem uzyskać nie tylko szereg pożytecznych rad, ale także zaopatrzyć się w niezbędne produkty na nadchodzący sezon.

Targi PIETA © MESSE DRESDEN

UWAGA: wstęp tylko dla WYSPECJALIZOWANYCH grup odbiorców: pracowników sektora usług pogrzebowych, administracji i pracowników cmentarzy (np. ogrodników), pracowników krematoriów, organizacji i instytucji odpowiedzialnych za funkcjonowanie cmentarzy oraz przedstawicieli z ramienia kościoła. (Przy zakupie biletów trzeba przedstawić swoją wizytówkę lub wizytówkę FIRMY).

Usługi pogrzebowe uległy w XXI wieku ogromnej zmianie, a ich metamorfoza nadal trwa. W ostatnich latach zmienił się także sposób myślenia o pogrzebie, ostatnim pożegnaniu i okresie żałoby.

Targi PIETA odbywają się w Dreźnie co dwa lata i są okazją do spotkania ponad 100 wystawców z całych Niemczech oraz innych krajów europejskich. Od 24 do 25 maja 2019 roku już po raz 10. na powierzchni 13 500 metrów kwadratowych drezdeńskich terenów wystawowych »MESSE DRESDEN« zostaną zaprezentowane nowości z zakresu technik pochówkowych i krematoryjnych. Najnowsze trendy z tej branży będą stanowiły okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami targów.